logotip
  • about

Монтаж огороджуючих конструкцій

page-s-13
page-s-14

Монтаж огороджуючих конструкцій являє собою поетапний збір металевого каркасу із застосуванням новітніх технологій і дотримання чинних стандартів безпеки. Монтаж металоконструкцій дозволяє зводити цілі комплекси в максимально короткі терміни.

Огороджуючі металоконструкції призначені для ізоляції внутрішніх приміщень в будівлях з урахуванням нормативних вимог стосовно теплоізоляції, звукоізоляції, гідроізоляції, пароізоляції, повітропроникності, світлопроникності, міцності тощо.

Основним видом огороджуючих стінових конструкцій є - сендвіч - панелі.

Сендвіч-панелі, використовуються при сучасному каркасному будівництві, вони кріпляться на елементи несучого каркаса – ригеля (вертикальне розташування сендвіч-панелей заводської збірки) або колони (горизонтальне розташування фасадних панелей).

Сендвіч-панелі – це 3-шаровий будівельний виріб, який, як правило, складається з двох листів оцинкованої фарбованої сталі і наповнювача між ними. Вони мають гарні естетичні властивості, чудові енергозберігаючі характеристики. Сендвіч-панелі швидко монтуються, завдяки чому широко застосовуються у будівництві торгових та офісних будівель, промислових об’єктів, сільськогосподарських споруд та швидкомонтованих каркасних будівель.

В залежності від призначення, сендвіч-панелі поділяють на стінові і покрівельні. При виборі стінових панелей головними параметрами є міцність, теплопровідні та протипожежні характеристики. Для покрівельних сендвіч-панелей ще варто додати довговічність.

Покрівельні сендвіч-панелі повинні забезпечувати необхідну міцність і повну герметичність покрівлі, тому рекомендується використовувати панелі з особливим профілюванням зовнішньої обшивки у вигляді гребенів.

Енергозберігаючі властивості сендвіч-панелей визначаються видом наповнювача, герметичністю замка та наявністю в ньому ущільнювача.

На основі сендвіч-панелей можна виділити 3 види фасадних систем:

  • Сендвіч-панель поетапної зборки з використанням стінової касети (в основі набірної сендвіч-панелі - самонесуча стінова касета, на яку кріпиться зовнішній елемент огородження).
  • Сендвіч-панель поетапної зборки з використанням прогонів (застосовуються стінові прогони, що обшиваються профнастилом з зовнішньої і внутрішньої частини, в тіло прогону монтується теплоізоляційний шар вати).
  • Сендвіч-панель заводського виготовлення (3-шарова фасадна сендвіч–панель складається з внутрішнього та зовнішнього шару металу).

Всі ці варіанти стінових сендвіч-панелей в порівнянні один з одним мають як переваги, так і недоліки, тому вибір конструктивного рішення для певного об’єкта визначається проектною документацією.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію